Skuteczna Agencja SEO

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron Kielce — czy warto?

Trudno w to uwierzyć, ale aż 91% wszystkich stron internetowych nie rejestruje żadnego ruchu organicznego. Najczęstszą przyczyną braku konwersji jest nie tyle brak indeksacji witryny w Google, ile błędy w doborze słów kluczowych. 
Agencja SEO Kielce może uchronić Cię od zasilenia wspomnianych 91% witryn. Dzięki pozycjonowaniu wywindujemy Cię na szczyt wyników wyszukiwania w Google pod frazami kluczowymi, które najtrafniej opisują Twoją działalność. 

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie stron Kielce dzieli się na pozycjonowanie lokalne i pozycjonowanie sklepów internetowych. 

Pozycjonowanie lokalne na miasto Kielce to usługa dedykowana dla sklepów stacjonarnych, które chcą zaistnieć w lokalnej przestrzeni i zyskać przewagę konkurencyjną na terenie swojego miasta lub województwa. 
Pozycjonowanie lokalne, prócz standardowej optymalizacji strony internetowej, opiera się również na uzupełnieniu wizytówki w Google Maps. 
Jest to dosyć istotne, biorąc pod uwagę, że niemal 50% lokalnych wyszukiwań pochodzących z urządzeń mobilnych przekłada się na konwersję. 

Pozycjonowanie w mapach - SEO w Google Maps

Aby uzupełnić wizytówkę w Google Maps, należy wpisać w odpowiednie rubryki na profilu takie informacje jak np. godziny otwarcia swojego sklepu, sporządzić krótki opis swojej działalności oraz dodać logo firmy i zdjęcia.

Warto zadbać też o pozytywne recenzje i odpisywać na komentarze. Te proste zabiegi sprawią, że Twoja wizytówka będzie bardziej widoczna w wynikach wyszukiwania z Google Maps i więcej użytkowników telefonów komórkowych będzie miało do niej dostęp. 

Pozycjonowanie sklepów internetowych

W obecnym boomie na e-sprzedaż każdy sklep internetowy powinien postawić na pozycjonowanie stron Kielce i zwrócić się do Agencji SEO Kielce o pomoc w prowadzeniu swojego e-biznesu.

Obecnie w Polsce jest ponad 50 tysięcy sklepów internetowych, co sprawia, że rynek jest bardzo konkurencyjny i trudno zyskać na nim popularność, szczególnie tym sklepom, które powstały niedawno. Aby dogonić konkurencje, nowe marki powinny zainwestować w SEO, dzięki któremu będą mogły osiągnąć lepsze wyniki w krótszym niż ich rywale czasie. 

Pozycjonowanie sklepów internetowych polega przede wszystkim na:

 • doborze odpowiednich fraz typu long tail znanych także jako frazy kluczowe długiego ogona, czyli takie, które składają się z co najmniej 3 słów.
 • przyspieszeniu strony sklepu, z uwagi na fakt, że 53% użytkowników rezygnuje z przeglądania wybranej strony, jeżeli jej ładowanie trwa dłużej niż 3 sekundy.
 • odpowiedniej strukturze menu
  Zgodnie z założeniami UX, czyli User Experience architektura informacji na stronie sklepu internetowego powinna odpowiadać gustom i preferencjom użytkowników oraz spełniać ich kryteria użyteczności.
 • pisaniu bloga — Blog to jeden z elementów content marketingu, który w rękach profesjonalistów z Agencji SEO Kielce może stać się również narzędziem do pozyskiwania nowych klientów przez publikowanie zachęcających artykułów o swobodnej tematyce.
 • zapobieganie tworzeniu duplikatów treści — Duplikaty treści negatywnie wpływają na proces pozycjonowania, ponieważ powielają podstrony w obrębie tej samej witryny, przez co narażają sklepy internetowe na karę od Google. Agencja SEO Kielce chroni sklepy internetowe przed duplikatami, wdrażając przekierowania 301 tam, gdzie to konieczne. 

Jakie sklepy internetowe pozycjonuje Agencja SEO Kielce?

Zajmujemy się pozycjonowaniem sklepów zbudowanych na takich platformach jak np.:

 • Prestashop 
 • Shoper 
 • Sky-Shop
 • Magento
 • RedCart
 • WooCommerce
 • Quick.Cart
 • OpenCart

 

Agencja SEO Kielce

12 lat doświadczenia 90% przedłużonych umów 6 Autorskie oprogramowania i aplikacje