Pozycjonowanie stron Kielce — czy warto?

Trudno w to uwierzyć, ale aż 91% wszystkich stron internetowych nie rejestruje żadnego ruchu organicznego. Najczęstszą przyczyną braku konwersji jest nie tyle brak indeksacji witryny w Google, ile błędy w doborze słów kluczowych.

Agencja SEO Kielce może uchronić Cię od zasilenia wspomnianych 91% witryn. Dzięki pozycjonowaniu wywindujemy Cię na szczyt wyników wyszukiwania w Google pod frazami kluczowymi, które najtrafniej opisują Twoją działalność.

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie stron Kielce dzieli się na pozycjonowanie lokalne i pozycjonowanie sklepów internetowych. 

Pozycjonowanie Kielce to usługa dedykowana dla sklepów stacjonarnych, które chcą zaistnieć w lokalnej przestrzeni i zyskać przewagę konkurencyjną na terenie swojego miasta lub województwa. 
Pozycjonowanie lokalne, prócz standardowej optymalizacji strony internetowej, opiera się również na uzupełnieniu wizytówki w Google Maps. 
Jest to dosyć istotne, biorąc pod uwagę, że niemal 50% lokalnych wyszukiwań pochodzących z urządzeń mobilnych przekłada się na konwersję. 

Pozycjonowanie w mapach - SEO w Google Maps

Aby uzupełnić wizytówkę w Google Maps, należy wpisać w odpowiednie rubryki na profilu takie informacje jak np. godziny otwarcia swojego sklepu, sporządzić krótki opis swojej działalności oraz dodać logo firmy i zdjęcia.

Warto zadbać też o pozytywne recenzje i odpisywać na komentarze. Te proste zabiegi sprawią, że Twoja wizytówka będzie bardziej widoczna w wynikach wyszukiwania z Google Maps i więcej użytkowników telefonów komórkowych będzie miało do niej dostęp. 

Pozycjonowanie w mapach - SEO w Google Maps

Pozycjonowanie sklepów internetowych

W obecnym boomie na e-sprzedaż każdy sklep internetowy powinien postawić na pozycjonowanie stron Kielce i zwrócić się do Agencji SEO Kielce o pomoc w prowadzeniu swojego e-biznesu.

Obecnie w Polsce jest ponad 50 tysięcy sklepów internetowych, co sprawia, że rynek jest bardzo konkurencyjny i trudno zyskać na nim popularność, szczególnie tym sklepom, które powstały niedawno. Aby dogonić konkurencje, nowe marki powinny zainwestować w SEO, dzięki któremu będą mogły osiągnąć lepsze wyniki w krótszym niż ich rywale czasie. 

Pozycjonowanie sklepów internetowych polega przede wszystkim na:

 • doborze odpowiednich fraz typu long tail znanych także jako frazy kluczowe długiego ogona, czyli takie, które składają się z co najmniej 3 słów.
 • przyspieszeniu strony sklepu, z uwagi na fakt, że 53% użytkowników rezygnuje z przeglądania wybranej strony, jeżeli jej ładowanie trwa dłużej niż 3 sekundy.
 • odpowiedniej strukturze menu - zgodnie z założeniami UX, czyli User Experience architektura informacji na stronie sklepu internetowego powinna odpowiadać gustom i preferencjom użytkowników oraz spełniać ich kryteria użyteczności.
 • pisaniu bloga — Blog to jeden z elementów content marketingu, który w rękach profesjonalistów z Agencji SEO Kielce może stać się również narzędziem do pozyskiwania nowych klientów przez publikowanie zachęcających artykułów o swobodnej tematyce.
 • zapobieganiu duplikatów treści — Duplikaty treści negatywnie wpływają na proces pozycjonowania, narażając sklepy internetowe na karę od Google. Agencja SEO Kielce chroni sklepy internetowe przed duplikatami, wdrażając przekierowania 301 tam, gdzie to konieczne. 
 • regularnej analizie - systematyczna analiza wyników, zmieniających się trendów, algorytmów i działań zespołu jest niezwykle ważną częścią skutecznej kampanii marketingowej.

Jakie sklepy internetowe pozycjonuje Agencja SEO Kielce?

Zajmujemy się pozycjonowaniem sklepów zbudowanych na takich platformach jak np.:

 • Prestashop 
 • Shoper 
 • Sky-Shop
 • Magento
 • RedCart
 • WooCommerce
 • Quick.Cart
 • OpenCart

SEO lokalne

Pozycjonowanie Katowice

SEO dla firm w dużych aglomeracjach to szansa na pokonanie lokalnej konkurencji dzięki większej widoczności w Internecie!

Pozycjonowanie stron Gliwice

Pozycjonowanie swojej firmy w mniejszych miejscowościach zapewnia lojalność lokalnych klientów.

Agencja SEO 2023

Agencja SEO 2023